Image desaturate formatter (7.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Desaturate
az: Desaturasiya
