Image desaturate formatter (7.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: Original image
ca: Imatge original

en: Desaturate
ca: Dessaturar

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res
