Image desaturate formatter (7.x-2.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Original image
is: Upprunaleg mynd
