image effect (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: image
ar: صورة

en: pixels
ar: بكسلات

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ar: فشل في تغيير حجم الصورة باستخدام مربع الأدوات %toolkit في %path (%mimetype، %dimensions)
