image effect (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: image
cs: obrázek

en: pixels
cs: pixelů

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
cs: Změna velikosti obrázku pomocí %toolkit na %path (%mimetype, %dimensions) selhala
