image effect (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: image
da: billede

en: pixels
da: pixel

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
da: Ændring af billedstørrelse med værktøjet %toolkit på %path mislykkedes (%mimetype, %dimensions)
