image effect (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: image
de: Bild

en: pixels
de: Pixel

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
de: Das Ändern der Bildgröße mit dem %toolkit Werkzeug in %path (%mimetype, %dimensions) ist gescheitert.
