image effect (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: image
fi: kuva

en: pixels
fi: pikseliä

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fi: Kuvakoon muuttaminen käyttäen %toolkit polussa %path epäonnistui (%mimetype, %dimensions)
