image effect (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: image
gl: imaxe

en: pixels
gl: píxeles

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
gl: Fallou o redimensionado da imaxe usando o xogo de ferramentas %toolkit en %path (%mimetype, %dimensions)
