image effect (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: image
hu: kép

en: pixels
hu: képpont

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hu: A kép átméretezése sikertelen volt az alábbi eszközkészlettel: %toolkit, az alábbi címen: %path (%mimetype, %dimensions).
