image effect (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: image
jv: gambar

en: pixels
jv: piksel

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
jv: Ngowahi ukuran gambar gagal nggunaknā %toolkit nang %path (%mimetype, %dimensions)
