image effect (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: image
km: រូបភាព

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ប្តូរ​ទំហំ​រូបភាព​ ដោយ​ប្រើ​ប្រអប់​ឧបករណ៍​ %toolkit ​នៅ​លើ​ %path (%mimetype, %dimensions)
