image effect (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: image
ro: imagine

en: pixels
ro: pixeli

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ro: Redimensionarea imaginii a eșuat la folosirea kit-ului %toolkit pe %path (%mimetype, %dimensions)
