image effect (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: image
ru: изображение

en: pixels
ru: пикселей

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ru: Ошибка при изменении размера изображения с помощью средства %toolkit в %path (%mimetype, %dimensions)
