image effect (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: image
uk: зображення

en: pixels
uk: пікселів

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка зміни розміру зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)
