image effect (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: image
vi: hình ảnh

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
vi: Không thay đổi kích thước ảnh được khi dùng bộ công cụ %toolkit tại %path (%mimetype, %dimensions)
