image effect (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: image
be: малюнак

en: pixels
be: пікселі

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
be: Не атрымалася змяніць памеры малюнка, выкарыстоўваючы набор інструментаў %toolkit па сцежцы %path (%mimetype, %dimensions)
