image effect (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: image
hr: slika

en: pixels
hr: piksela

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hr: Promjena veličine slike nije uspjela koristeći %toolkit alate na %path (%mimetype, %dimensions)
