image effect (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: image
id: gambar

en: pixels
id: piksel

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
id: Perubahan ukuran gambar gagal menggunakan perangkat %toolkit pada %path (%mimetype, %dimensions)
