image effect (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: image
oc: imatge

en: pixels
oc: pixèls

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
oc: Fracàs del redimensionacionament de l'imatge utilizant la bóstia d'aisinas %toolkit a %path (%mimetype, %dimensions)
