image effect (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: image
pl: obrazek

en: pixels
pl: piksele

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
pl: Zmiana rozmiaru obrazka z wykorzystaniem zestawu narzędzi %toolkit nie powiodła się w %path (%mimetype, %dimensions).
