image effect (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: image
sv: bild

en: pixels
sv: pixlar

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
sv: Förändring av bildstorlek misslyckades vid användande av verktyget %toolkit på %path (%mimetype, %dimensions)
