image effect (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: image
tr: imaj

en: pixels
tr: piksel

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
tr: Resmi %path yolundaki %toolkit araç takımı kullanarak boyutlandırma başarısız oldu (%mimetype, %dimensions)
