image factory (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Save
ast: Guardar

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Upload picture
ast: Xubir imaxe
