image factory (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Save
be: Захаваць

en: remove
be: выдаленне

en: Rename
be: Перайменаваць

en: Attachment
be: Дадатак

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Upload picture
be: Запампаваць выяву
