image factory (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Save
bg: Запази

en: remove
bg: Премахване

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Upload picture
bg: Качване на снимка
