image factory (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Attachment
bs: Prilog

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
