image factory (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Size
da: Størrelse

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Save
da: Gem

en: remove
da: fjern

en: Attachment
da: Bilag

en: Upload image
da: Upload billede

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Upload picture
da: Upload billede

en: Resize image
da: Skift billedstørrelse

en: Font family
da: Skriftfamilie

en: Font example
da: Skrifttypeeksempel
