image factory (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Content
es: Contenido

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Size
es: Tamaño

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Save
es: Guardar

en: remove
es: eliminar

en: Rename
es: Renombrar

en: Attachment
es: Adjunto

en: Upload image
es: Subir imagen

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Upload picture
es: Subir imagen

en: Resize image
es: Redimensionar imagen

en: Shadow
es: Sombra

en: Font family
es: Familia de la fuente

en: Font example
es: Ejemplo de fuente
