image factory (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Save
eu: Gorde

en: remove
eu: ezabatu

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Upload image
eu: Irudia kargatu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Upload picture
eu: Igo irudia

en: Font family
eu: Letra familia

en: Font example
eu: Letra-tipo adibidea
