image factory (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Save
gl: Gardar

en: remove
gl: borrar

en: Attachment
gl: Anexo

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Upload picture
gl: Cargar imaxe

en: Font example
gl: Exemplo de fonte
