image factory (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Save
hr: Spremi

en: Attachment
hr: Prilog

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Upload picture
hr: Otpremi sliku
