image factory (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Save
is: Vista

en: remove
is: fjarlægja

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Upload picture
is: Senda inn mynd
