image factory (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Save
kk: Сақтау

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Upload picture
kk: Суретті жіберіңіз
