image factory (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Upload picture
ku: وێنە باردکردن
