image factory (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
