image factory (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: Font example
my: စာလုံးဥပမာပုံစ
