image factory (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Save
nn: Lagre

en: remove
nn: fjern

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Upload picture
nn: Last opp bilete
