image factory (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Upload picture
pa: ਤਸਵੀਰ ਅਪਲੋਡ ਕਰੋ
