image factory (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Content
fa: محتوا

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Size
fa: اندازه

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Save
fa: ذخیره

en: Attachment
fa: پیوست

en: Upload image
fa: بارگذاری تصویر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع
