image factory (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Attachment
ps: نښل

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
