image factory (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Save
sv: Spara

en: remove
sv: ta bort

en: Rename
sv: Byt namn

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Upload image
sv: Ladda upp bild

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Upload picture
sv: Ladda upp bild

en: Resize image
sv: Ändra storlek på bild

en: Angle
sv: Vinkel

en: Font example
sv: Exempel på font
