image factory (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Upload picture
ug: رەسىم يوللاش
