image factory (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Content
vi: Nội dung

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Size
vi: Dung lượng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Save
vi: Lưu

en: remove
vi: xóa

en: Rename
vi: Đổi tên

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: Upload image
vi: Tải ảnh lên

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Upload picture
vi: Tải ảnh lên

en: Resize image
vi: Đổi kích thước ảnh

en: Font family
vi: Họ phông chữ

en: Angle
vi: Góc
