image factory (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Save
az: Saxla

en: Attachment
az: Qoşma

en: Upload image
az: Şəkil yüklə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
