image factory (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Content
fr: Contenu

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Size
fr: Taille

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Save
fr: Enregistrer

en: remove
fr: retirer

en: Rename
fr: Renommer

en: Attachment
fr: Élément joint

en: Upload image
fr: Transferer une image

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Upload picture
fr: Transférer une image

en: Resize image
fr: Redimensionner l'image

en: Shadow
fr: Ombre

en: Font family
fr: Police de caractères

en: Font example
fr: Exemple de police

en: Save image
fr: Enregistrer l'image
