image factory (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Save
hu: Mentés

en: remove
hu: eltávolítás

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Upload image
hu: Kép feltöltése

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Upload picture
hu: Kép feltöltése

en: Resize image
hu: Kép átméretezése

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: Angle
hu: Szög

en: time
hu: idő

en: Font example
hu: Betűtípus példa
