image factory (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Save
jv: Simpen

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Upload picture
jv: Ngunggah gambar

en: Font example
jv: Conto huruf
