image factory (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save
nl: Opslaan

en: remove
nl: verwijderen

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Upload picture
nl: Afbeelding uploaden

en: Resize image
nl: Afbeeldingsgrootte wijzigen

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: Angle
nl: Hoek

en: Rename image
nl: Hernoem afbeelding

en: Font example
nl: Lettertype voorbeeld
