image factory (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Size
pt: Tamanho

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Save
pt: Salvar

en: remove
pt: remover

en: Rename
pt: Renomear

en: Attachment
pt: Anexo

en: Upload image
pt: Carregar imagem

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Upload picture
pt: Enviar foto

en: Resize image
pt: Redimensionar imagem

en: Shadow
pt: Sombra

en: Font family
pt: Família de fontes

en: Font example
pt: Exemplo de fonte
